Új kollégákat keresünk!

Az Index Kommunikációs, Informatikai és Internettudakozó Kft. az egyik legnagyobb szakmai tudakozó portál-csoport üzemeltetője. A folyamatosan bővülő szolgáltatásainak értékesítésére

  • telemarketinges üzletkötőket
  • Google Adwords kampánykezelőt
  • Key Account üzletkötőket keres

budapesti irodájába.

Az értékesítési hálózat fejlesztéséhez olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik:

  • rendelkeznek értékesítési gyakorlattal
  • nyitottak a csapatmunkára
  • könnyen teremtenek kapcsolatot
  • határozottak és dinamikusak
  • rendelkeznek gépjárművezetői engedéllyel (Key Account üzletkötő)

Az Index Kommunikációs Kft. továbbá ügyvezetői asszisztens munkakörbe keres új munkatársat.

Az asszisztens feladata a cégvezetők munkájának segítése, a kimenő és a bejövő ajánlatok koordinálása, rendezvények, tréningek szervezése… stb.

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves hasonló gyakorlat
  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • angol nyelv min. középfokú ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú önállóság
  • Word, Excel és Internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör
  • fejlett munkakörülmények
  • biztos háttér
  • előmeneteli lehetőség

Új munkatársaink részére, átlagon felüli jövedelmet, -képzést, illetve folyamatos, hosszútávra szóló együttműködést biztosítunk.
Amennyiben valamely ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, tanulmányozza honlapjainkat

majd küldje el fényképes önéletrajzát postán, vagy e-mailen az alábbi elérhetőségek egyikére:

H-2040 Budaörs, Ébner György köz 4.
Telefon: (+36 23) 801-400
Fax: (+36 23) 801-401
E-mail: kozuleti@kozuleti.com
Internet: www.kozuleti.com